Dziś jest: Niedziela, 21 października 2018 r.

Imieniny: Urszuli Hilarego

  • A
  • A
  • A

Grafik zebrań sprawozdawczych

Wójt Gminy Dorota Kubiak, Radni i Sołtysi Gminy Brzeźnio serdecznie zapraszają na zebrania sprawozdawcze.

Grafik zebrań

Ruszyła nowa edycja programu

Szanowni Państwo,

Ruszyła nowa edycja programu „budżet obywatelski samorządu województwa łódzkiego”. Celem Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego jest rozszerzenie możliwości zaangażowania mieszkańców w proces decydowania o wydatkach regionalnej wspólnoty samorządowej,

Czytaj więcej...

Informacja o dofinansowaniu przez WFOŚiGW w Łodzi

Gmina Brzeźnio informuje, że zgodnie z umową o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi nr 215/OZ/D/2018 w formie dotacji, zawartej w dniu 10.09.2018 roku na realizację zadania pn. „Usunięcie i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Brzeźnio w 2018 roku” otrzymała dofinansowanie ze środków WFOŚiG w Łodzi.

Czytaj więcej...

XLVI Sesja Rady Gminy

Zwołuję i zapraszam na XLVI Sesję Rady Gminy Brzeźnio, która odbędzie się w dniu 3 października 2018 roku (środa) o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Brzeźnio z proponowanym porządkiem obrad:

Czytaj więcej...

PROGRAM „CZYSTE POWIETRZE”

Urząd Gminy w Brzeźniu informuje, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi uruchomił nabór wniosków na program „Czyste Powietrze”. Program polega na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenia meteorologiczne


Ostrzeżenia meteorologiczne:
Silny wiatr, stopień: 1
Intensywne opady deszczu, stopień: 1

 

Czytaj więcej...

LGD konkurs na stanowisko kierownik biura

Zarząd Stowarzyszenia LGD „Ziemia Wieluńsko - Sieradzka” ogłasza konkurs na stanowisko Kierownik biura Miejsce pracy: Biuro Stowarzyszenia ul. Kilińskiego 23, 98-300 Wieluń.
Więcej informacji na stronie stowarzyszenia http://www.zw-s.pl/index.php/2-uncategorised/340-nabor-na-kierownika-biura-lgd-2

III Nocny Turniej Piłki Nożnej (FOTORELACJA)

10 sierpnia 2018 roku na boisku wielofunkcyjnym w Brzeźniu odbył się III Nocny Turniej Piłki Nożnej. Do Turniejowych rozgrywek przystąpiło 9 drużyn walczących o Puchar Wójta Gminy Brzeźnio:

Czytaj więcej...

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Brzeźnio
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.